Přeskočit na obsah
 
Hledat:
 
 
Uherské Hradiště,
Společnost APOLLO REALITY vznikla v r. 2003 jako rodinná firma, kterou založil v Uherském Brodě pan Antonín Polášek. Pro obchod i služby využil získané zahraniční zkušenosti a své služby začal preze...
 
Zlín, Podlesí
Prověřujeme za vás řemeslníky, a nejen ty, v celém Zlínském kraji. Nabídka ověřených služeb pro dům, byt, zahradu a rodinu- ELEKTRIKÁŘ Uh.Hradiště a Zlín, HODINOVÝ MANŽEL Zlín, PC servis Zlín, HODINOV...
 
Zlín, Zarámí 92
Realitní kancelář zajišťující prodej, koupě, zprostředkování a pronájem nemovitostí: byty, rodinné domy, pozemky, chaty, komerční objekty, dále výkup bytů a nemovitostí v hotovosti, řešení exekucí a z...
 
Hluk, Družstevní 339
FIRMA MINERAL - METAL JE DRŽITELEM CERTIFIKÁTU ČSN EN ISO 9001:2001 - TŘÍDĚNÍ A ZPRACOVÁNÍ BRONZOVÝCH ODPADŮ....
 
Služby a řemesla
 
 

Nacházíte se v kategorii :   Služby a řemesla

Uherské Hradiště, Mariánské nám. 61
Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním a stavebním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí a staveb, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu a realizace staveb.
 
 
Uherské Hradiště, Tyršovo náměstí 429
Reality a nemovitosti. Naší činností je prodej, pronájem a výkup nemovitostí. Zaměření na byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Vykupujeme i pozemky. Na našem realitním serveru najdete širokou nabídku z celé ČR, SR i okolních zemí.
 
 
Uherské Hradiště, Mariánské nám. 78
Realitní kancelář PARK realit Vám nabízí reality po celém okrese Uherské Hradiště. Naše nabídka zahrnuje byty, rodinné domy, pozemky a další nemovitosti. Zprostředkujeme prodej, koupi a pronájem. Zajistíme kompletní realitní, právní a bezplatný finanční servis.
 
 
Zlín, Podlesí
Prověřujeme za vás řemeslníky, a nejen ty, v celém Zlínském kraji. Nabídka ověřených služeb pro dům, byt, zahradu a rodinu- ELEKTRIKÁŘ Uh.Hradiště a Zlín, HODINOVÝ MANŽEL Zlín, PC servis Zlín, HODINOVÁ MANŽELKA Zlín, HOMEOPATIE Zlín, a moderní terapeutické projekty SPOKOJENÁ ŽENA, SPOKOJENÁ RODINA 2010. Vaše objednávky uvítáme na telefonu každý všední den. Za Harmonickou domácnost Natálie Tothová
 
 
Uherské Hradiště, Zahradní 857
 
 
Uherský Brod, Kaunicova 62
Zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu nemovitostí a družstevních bytů.Při prodeji bezplatná inzerce, prohlídky nemovitostí a realizace prodeje. Vypracování kupní, darovací, nájemní smlouvy a smlouvy o převodu. Vyhotovení znaleckého posudku a tržního ocenění pro úvěry.
 
 
Uherské Hradiště, Nádražní 25
Realitní kancelář nabízí byty, rodinné domy, pozemky, komerční prostory, rekreační objekty, kanceláře. Zprostředkujeme prodej i pronájem bytů, domů, nemovitostí. Nabízíme kompletní služby, znalecké posudky, právní servis. Poskytujeme kompletní finanční poradenství - hypotéky, úvěry.
 
 
Uherské Hradiště, Dvořákova 1210
Realitní a investiční činnost
 
 
Uherské Hradiště,
Společnost APOLLO REALITY vznikla v r. 2003 jako rodinná firma, kterou založil v Uherském Brodě pan Antonín Polášek. Pro obchod i služby využil získané zahraniční zkušenosti a své služby začal prezentovat ve třech pobočkách, umožňujících zákazníkům lepší orientaci při výběru vhodných nemovitostí. Dnes firma nabízí svůj široký sortiment ve třech kancelářích, vybavených nejlepším počítačovým programem. S jeho pomocí prodejci APOLLO REALITY navrhnou zákazníkům vhodnou nemovitost určenou nejen k bydlení, ale i k podnikatelským aktivitám, dále pomohou zvolit nejvýhodnější financování, které současný trh nabízí. Makléři APOLLO REALITY jsou pravidelně odborně školeni a dokáží svým zákazníkům pomoci s orientací na trhu realit. APOLLO REALITY spolupracují s renomovanými bankovními ústavy, advokáty a soudními znalci. Služby naší společnosti využilo nespočet tuzemských zákazníků, ale i náročná klientela ze zahraničí.
 
 
Uherský Brod, Masarykovo nám. 71
Uherskobrodská realitní kancelář NET REALITY působí na trhu s nemovitostmi od roku 1999. Snažíme se pro své klienty neustále zlepšovat své služby a naším hlavním cílem je poskytovat kompletní realitní servis zahrnující veškeré náležitosti obchodu s realitami.
 
 
Uherské Hradiště, Protzkarova 1220
Realitní kancelář s více než desetiletou tradicí. Poskytujeme kompletní služby v oblasti realit, zprostředkováváme prodej, převody a pronájmy všech nemovitostí. Nadstandartní službou je zajištění stavby nových domů technologií dřevostavby.
 
 
Uherské Hradiště, Hradební 1250
RYCHLÝ A PRÁVNĚ GARANTOVANÝ PRODEJ A PRONÁJEM VAŚICH NEMOVITOSTÍ
 
 
Staré Město, Brněnská 1308
PŘIJÍMÁ ZBOŽÍ K ODPRODEJI ZA VAŠE CENY : stavební materiál a zařízení , sanitární, zahradní techniku,stroje, míchačky, kompresory, pily, hoblovačky, dveře, okna, cihly, krytinu, řezivo a ostatní ....
 
 
Uherské Hradiště, Prostřední
Jsme třetí největší realitní společností na Jižní Moravě. Najdete nás 14 pobočkách ve větších městech. Zaručujeme Vám zychlý, profesionální a bezpobroblémový prodej Vaší nemovitosti. Jsme členem asociace realitních kanceláří. Zajištíme vám výhodné úvěry a hypotéky i nezávislé finanční poradenství. Úzce spolupracvujeme s Českou spořitelnou, bankou roku 2007.
 
 
Zlín, Zarámí 92
Realitní kancelář zajišťující prodej, koupě, zprostředkování a pronájem nemovitostí: byty, rodinné domy, pozemky, chaty, komerční objekty, dále výkup bytů a nemovitostí v hotovosti, řešení exekucí a zástav. Zajistíme hypotéky, úvěry a půjčky.
 
 
Otrokovice, nám. 3. května 1571
Realitní kancelář zajišťující prodej, koupě, zprostředkování a pronájem nemovitostí: byty, rodinné domy, pozemky, chaty, komerční objekty, dále výkup bytů a nemovitostí v hotovosti, řešení exekucí a zástav. Zajistíme hypotéky, úvěry a půjčky.
 
 
Uherské Hradiště, Sloupského 1197
Kadeřnictví, kosmetika, masáže, nehtový design, celkové poradenství image, prodej kosmetických a kadeřnických přípravků
 
 
Uherské Hradiště, Mariánské nám. 61
Zabýváme se tvorbou webových stránek, optimalizace pro vyhledávače, redakčními systémy, zařizujeme eshopy. Mezi naše další služby patří webhosting, registrace domén a internetové poradentství. Dále poskytujeme reklamní služby.
 
 
Uherský Ostroh, Rybáře 418
Obrazy malíře a grafika Zdeňka Hudečka prezentované po dobu 35 let v galeriích a výstavních síních jihovýchodní Moravy i mimo ni, představují jeho malířskou tvorbu orientovanou v imaginárních polohách snů a představ. Zvou vnímavého diváka do světa skryté, utajené krásy a poezie, které pro nás všechny objevuje a svým uměním ukládá do svých obrazů. Pod jménem HUDEČEK, které je signaturou jeho olejomaleb, se chce přiblížit do povědomí těch, kteří mají zájem o výtvarné umění. V Uherském Ostrohu, kde malíř žije a tvoří, je pro ně denně od 10- 18 hod, Po- So otevřena stálá prodejní výstava obrazů v prostorách Ateliéru H galerie.
 
 
 
 
 

 
 
Naši partneři (např. )
© UH-INZERT.CZ – Inzerce pro okres Uherské Hradiště, Reality UH, Katalog firem pro okres UH a okolí.
© ActiveNet - Tvorba www stránek